Bubnování na školní zahradě

Další fotografie ZDE

Bubínky nemusí být jen k bubnování

Bubnování, hudba a smích dětí se ve čtvrtek 12. dubna odpoledne ozývaly ze zahrady Základní školy a Mateřské školy Slatina. Konala se zde akce pro rodiče s dětmi nazvaná Jarní bubnování, na které si společně užili zábavu s bubínky různých barev a velikostí. Workshop přilákal i několik školáků, kteří se s nadšením do bubnohrátek zapojili. Pod vedením pana Janise Švagery měly děti za úkol například hledat cíl podle zvuků bubínků, vhazovat dovnitř míčky nebo překonat bubínkovou cestu. To vše bylo podtrženo slunečným počasím a jarní atmosférou. Akce se uskutečnila díky projektu Místního akčního plánu (MAP). Za tuto možnost děkujeme.

D. Reková, učitelka MŠ