Informace ke koronaviru

Vážení rodiče,

Bezpečnostní rada Moravskoslezského kraje dne 2. 3. 2020 v návaznosti na doporučení k aktuální epidemiologické situaci vydané Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje v Ostravě nám zaslala několik zásadních doporučení a opatření.

Prosíme rodiče, kteří o prázdninách vyjeli s dětmi do zahraničí a pobývali v oblastech se zvýšeným výskytem nákazy, aby se řídili doporučeními Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě.

Žádáme Vás o informace ohledně Vašeho pobytu v zahraničí a nahlášení absence z důvodu karantény třídní učitelce nebo ředitelce školy.

Věříme, že budete respektovat uvedená doporučení a v případě nejasností se obrátíte na linku KHS.

Děkuji za spolupráci                                           Mgr. Michaela Zezulová, ředitelka školy

Informace ke koronaviru pro školy a školská zařízení v MSK