ŠKOLNÍ DRUŽINA

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY:

Ranní družina: od 6.45 do 7.45 hod. – Martina Hrabovská

Odpolední družina: od 11.50 do 16.00 hod.  – Lucie Petrovič Fabiánková
– Martina Hrabovská

Ve školní družině přizpůsobujeme denní program pro děti tak, aby byly všechny spokojené a našly si zde svou oblíbenou činnost.
Ne vždy to vyhovuje všem, a proto si s dětmi povídáme, co by uvítaly nebo co rády dělají. Z praxe víme, že se nám práce lépe daří a spokojenost je pak na obou stranách.
Dětem se snažíme zpestřit program i pozvanými hosty (divadlo, kouzelník, spisovatel atd.) nebo návštěvou i jiných míst mimo Slatinu a to formou výletů.

Po skončení vyučování děti přecházejí do družiny. Po obědě se věnujeme relaxační činnosti. Děti odpočívají při čtení, poslechu audio pohádky, relaxují při hudbě apod. Po krátkém odpočinku následuje rekreační nebo zájmová činnost.
Děti mají v odpolední družině zajištěný pitný režim.

V rámci družiny mají děti po celý školní rok sešit tzv. „DRUŽÍNEK“, který slouží v komunikaci mezi rodiči a družinou. Prosíme rodiče, aby do tohoto sešitu písemně uváděli, pokud dítě půjde ze školní družiny samo v jiný čas, než je uvedeno v přihláškovém listě.

Poplatek za školní družinu činní 100,- Kč /měsíčně.

Fotografie z akcí školní družiny jsou hromadně vloženy na webových stránkách školy v sekci „Dění ve škole“, s odkazem na galerii Rajče.

V rámci družinového času probíhají pro děti kroužky, do kterých se děti na začátku školního roku přihlásily:

AKTIVITY KROUŽKŮ JSOU NYNÍ POZASTAVENY

Příspěvek byl publikován v rubrice Družina a jeho autorem je Martin Varecha. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.