Angličtina 3. a 4. ročník

Vážení rodiče,

s ohledem na vývoj situace i já zařazuji domácí výuku. Dětem a zejména i Vám, rodičům, jsem nechala dva týdny na adaptování se nové situaci. Toto jsem si mohla dovolit vzhledem k hladkému průběhu školního roku tzn. dodržování časového harmonogramu učiva. Tento „luxus“ si můžeme dovolit ještě další dva týdny, proto děti zatím dostanou pouze opakovací pracovní listy.

Prosím Vás o zachování všech pracovních listů, po návratu do školy bychom se na ně spolu s dětmi podívali. Dále Vás znovu odkazuji na webové stránky učebnic, kde najdete nejen hry, ale i výslovnost slovíček, písničky a příběhy. https://elt.oup.com/student/letsexplore/?cc=cz&selLanguage=cs&fbclid=IwAR3Vg9JhjsQvNWJEFGe5lZTXKq3Rr7geYDlTDSTGqBsxpVk1CSeyavAZ5CU

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mě obrátit na e-mailové adrese hamplova.zuzka@gmail.com

Děkuji Vám za spolupráci. Přeji Vám hodně sil a zdraví.

Mgr. Zuzana Hamplová, učitelka AJ

Opakování učiva AJ 3 (od 23.3.)

Opakování učiva AJ 4 (od 23.3)