Loučení se školním rokem 2019/2020

Čtvrteční odpoledne se neslo v duchu loučení. Mateřskou školu opustili předškoláci, kteří byli pasováni na prvňáčky a poskočili o patro výš. Čtvrťáci už výše nemohli, proto jsme je poslali o dům dál. No a nakonec paní učitelka Reková… téměř po půlstoletí skvělé práce … opouští náš ústav :-))))

„Ještě jednou bych ráda poděkovala rodičům a dětem za krásné rozloučení. Toto odpoledne se zapsalo mezi nejsilnější zážitky mého života. Jste skvělí! A protože jsem nebyla schopna slova, chtěla bych vám všem poděkovat za dobrou spolupráci a popřát všem zdraví, pohodu a radostné chvíle s vašimi dětmi.“

D. Reková

Pěkné prázdniny všem…