DISTANČNÍ VÝUKA

Vážení rodiče,
z médií již víte, podle usnesení Vlády ČR ze dne 12. října 2020 č. 1022, o přijetí krizového opatření s účinností ode dne 14. října 2020 do 1. listopadu 2020
– pro mateřské školy se stávající režim nemění
– u I. stupně základních škol se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole.

To znamená, že od středy 14. 10. 2020 přechází i naše škola na distanční formu výuky, která je od letošního školního roku povinná.

Již na jaře jsme model on-line výuky zkoušeli přes aplikaci G-Suite, pod doménou naší školy. Dnes jsme překontrolovali přihlášení všech žáků a byli jsme úspěšní /bez prvňáčků/.
Podle posledních zpráv budou školy uzavřeny do 23. 10. 2020.
Podzimní prázdniny potrvají od 26. – 30. 10. 2020. V pondělí 2. 11. 2020 bychom měli nastoupit do školy na prezenční výuku.

Podrobné informace k on-line výuce dostanete na mail od svých třídních učitelek.
Věřím, že následující náročné dny spolu zvládneme a brzy se uvidíme osobně.

Mgr. Michaela Zezulová, ředitelka ZŠ