Čertovská škola i školička

Dnes nám to tu opravdu žije!!! Přišla nás navštívit andílková Michaela, klidná paní Lucie, která nás očistila od všech hříchů, dýdžej lucifer Martin a čertice Martina, u které musela proběhnout kontrola všech čertíků, zda mají blechy v kožichu, pořádnou oháňku a špičaté rohy. Naši malí čertíci dnes ve školce soutěžili, tančili. Celý den měli výborné menu od paní vedoucí kuchyně Evy a paní kuchařky Ivony a jako bonus dostali perníčky napečené od Karolínky a Eli pod dohledem maminky Hely Hrabovské. Také moc děkujeme rodině Honových za darování adventních kalendářů pro děti celé ZŠ.

Ostatní fotografie můžete najít ZDE