Uzavření MŠ

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího nařízení a to do 11. dubna. Prodlužuje se tedy dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu – všechny MŠ zůstávají uzavřeny.

Distanční vzdělávání: MŠ bude nadále poskytovat našim předškoláčkům vzdělávání distančním způsobem.

Úplata za předškolní vzdělávání (školné): úplata za měsíc březen bude všem, kteří jsou plátci úplaty prominuta.

Další informace ohledně provozu MŠ budeme zveřejňovat postupně dle toho, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace a dle informací zřizovatele a MŠMT.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miroslava Rybková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.