ZÁŘÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Celý školní rok budeme ve školní družině “PLOUT ZA POKLADEM”. ⚓️⛵️🪝
Každý žák si vyplnil svou pirátskou průkazku, kde uvedl i svou přezdívku. 😋 Takže               v družině máme piráty Jack Sparrow 1, 2, 3 🙈, Dřevěná noha, Dlouhý vlas, Křivý hák atd. 😀 Děti sbírají dukátky, které jsou jim proměněny za části mapy, která je přivede na konci roku za pokladem. 👀🎁Aby byli malí piráti motivováni, dostávají vždy menší dárek za splnění úkolů a výzev.
Pirátskou výpravou nás provází i kniha “Ukradený poklad”, 📚kterou čteme v poobědním klidu.
Jsme moc rádi, že září bylo sluníčkové 🌞, tak jsme trávili i hodně času na školní zahradě, kde vznikala umělecká díla na pískovišti, fotbalová utkání ⚽️, dopravní hřiště 🚴‍♂️ atd.
V závěru měsíce nás čekala beseda s autorkou dětských knih Zuzanou Pospíšilovou. 👌Září bylo opravdu pestré jako podzimní listí 🍁🍂🍁. A co nás čeká v říjnu? Nechejte se překvapit😋.