VÁNOČNÍ TAŠTIČKY S VÝROBKY DĚTÍ 🎄🎁

Milí rodiče,
v sobotu 11.12.2021 se mělo konat Adventní setkání ve Slatině, kde jsme se mohli sejít a připít si na vánoční svátky nějakým dobrým mokem. ☕️
V letošním roce se bohužel osobně potkat nemůžeme, ale děti 👧🧒🏻 se na jarmark velice těšily a tvořily si pro Vás pěkné výrobky. Nechtěly jsme jim jejich radost brát, proto jsme se rozhodly udělat vánoční taštičky s výrobky dětí. Cena taštičky je 100,- Kč ( jedná se především o cenu materiálu ). Pokud budete chtít děti podpořit finančně i více, necháme na Vás 🙂.
Z výtěžku jim budou zakoupeny nové deskové hry a aktivity do školy a školní družiny.

Přejeme Vám pěkné vánoční svátky a do nového roku hlavně hodně zdraví a pohody. 🎄🥰🎁

Za školní družinu Martina Hrabovská
Za učitelský kolektiv Mgr. Tereza Urbánková

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miroslava Rybková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.